CENY

Cena standard za 1 osobę: 1990,00 PLN                 

Cena first minute: 1890,00 PLN dla zgłoszeń do 30.06.2017

Cena dla osoby towarzyszącej:  1690,00 PLN           
W CENIE:
 
- 7 noclegów w 2 - 3 osobowych apartamentach z kuchnią oraz pokojach w Angelina Apartments **** (ocena: 8,0 - booking.pl, 200 metrów od plaży)
- wyżywienie wegetariańskie (śniadania i obiadokolacje)
- zajęcia jogi, tańca i zajęć Astro
- ubezpieczenie turystyczne
- opłata klimatyczna
- opieka rezydenta
 
DODATKOWO PŁATNE:
 
- masaże – 1 godzina masażu – 30 euro, pakiet 3 masaży – 85 euro
- coaching żywienie wg ajurvedy – do uzgodnienia w zależności od sesji
- wycieczki turystyczne – od 35 € w zależności od miejsca, trasy, długości. Cena pakietu 3 wycieczek fakultatywnych 65 euro.
- transfer z i na lotnisko 20 € za osobę.

PROMOCJA FIRST MINUTE- patrz link kliknij tutaj

Możliwy przelot samolotem w obu kierunkach do lotnisk Podgorica (stolica Czarnogóry- 60 km od miejsca pobytu) lub Dubrownik w cenie orientacyjnej między 700 a 1300 PLN* (*w zależności od wybranej linii lotniczej i wybranego lotniska ). Koszt transferu z lotnisk taksówką do miejsca pobytu 20 € za stronę. Ze względu na terminy przelotu, jeżeli data dolotu rózni się od daty rozpoczęcia warsztatów i  jeżeli pobyt jest z tego powodu przedłużony o kolejne doby, różnicę w ilości dni w pensjonacie, dopłaca uczestnik.

Pomagamy przy aranżowaniu i zakupie biletów samolotowych. Resztę informacji oraz czynności związanych z przelotami - odprawa, transfer, upewnianie się o ewentualnych zmianach w harmonogramach przelotów, ewentualne opłaty lotniskowe itp. uczestnicy załatwiają lub też pokrywają związane z tym koszty we własnym zakresie. W przypadku korzystania z przelotu, zapoznanie się z niniejszym komunikatem jest obowiązkowe a jego przeczytanie stanowy wyrażenie zgody na tutaj wymienione warunki.

     © Wszelkie Prawa Zastrzeżone