REFERENCJE, PODZIĘKOWANIA

CZASOPISMO "HAPPY" POLECA NASZE WAKACYJNE WARSZTATY, MÓWIĄC: "WARTO". Naszą najlepszą rekomendacją to jednak rzeszy osób biorących udział w warsztatach. Wiele osób wielokrotnie uczestniczyło oraz powtarzało uczestnictwo w naszych wyjazdach. NEWSWEEK w numerze (z 16.06.08) pisze o zaletach naszych wyjazdów. Liczne renomowane pisma, pisały o naszych warsztatach. (zobacz PRASA & Fotogalerie)... 

Listy 

Poznań, 22 października 2009

Panie Aleksandrze,
Generalnie nie piszę tego typu podziękowań (być może nigdy jeszcze nie byłam taka zadowolona z wakacji ), jednakże teraz pokusiłam się o kilka słów.  Listem tym chciałam wyrazić moją wdzięczność za wspaniały wrześniowy pobyt w Montenegro. Nie spodziewałam się, ze za tak niewielką kwotę mogę przeżyć niezapomniane wakacje, które odmienią moje ciało, umysł i duszę. 
Przede wszystkim dziękuję, że znalazł Pan tak piękne miejsce na ziemi jak Rafailovići nad samym brzegiem czarnogórskiego Adriatyku, do którego zaprasza Pan wczasowiczów, aby mogli rozkoszować się imponującymi krajobrazami, śródziemnomorskim klimatem, doskonałym jedzeniem. Podoba mi się to, że Montenegro nie jest pospolitym kierunkiem wyjazdowym i że ciągle jest jeszcze dużo mniej skażone komercjalizmem niż inne śródziemnomorskie kurorty. 
Urzekły mnie również warsztaty tańca, które są esencją organizowanych przez Pana wczasów. Niesamowite wrażenia ze wspólnych tańców o poranku i przy blasku księżyca, to coś, czego nie można zapomnieć. Bałkańska, hinduska, arabska i cygańska muzyka w połączeniu z tańcem w pięknej scenerii Montenegro, to fantastyczny relax a także poszukiwanie swoich ukrytych talentów i pragnień. Rada Żivković, która prowadziła zajęcia to niezwykła kobieta, magnetyzująca swoją charyzmą, kobiecością, profesjonalizmem i życzliwością. 
Dziękuję za wszelkie pozostałe atrakcje, jak niezapomniane, fantastyczne masaże mauri i lom-lomi, porywające noce w dyskotece czy też wieczorne spotkania w naszym hotelu, uspakajającą jogę i inne ćwiczenia fitness, wycieczki po Montenegro i okolicy, czar Budvy, pogawędki z wczasowiczami w klimatycznych restauracyjkach i wszechobecne, ciepłe, adriatyckie słońce i spokój.
Doceniam również Pana profesjonalizm w przygotowaniu wyjazdu, doskonałe warunki zakwaterowania i świetnie zorganizowany program pobytu i przejazdu.  
Montenegro to miejsce, do którego zawsze z największą przyjemnością będę wracała i mam nadzieję na kolejne zorganizowane przez Pana tam wczasy.
Z serdecznymi pozdrowieniami,
 
Monika Wiśniewska  

 

Kiedy kilka lat temu  po raz pierwszy zobaczyłam Radę na pokazie
mistrzów na międzynarodowych warsztatach tańca w Poznaniu, poczułam, że
to właśnie ona będzie moją nauczycielką? Jej piękne ruchy, nieprzeciętna
gracja i niezwykłe stroje urzekły mnie...Zostałam jej uczennicą.
Poznawałam tajniki t
ańca orientalnego na kolejnych warsztatach, między
innymi w Montenegro. Pobyt w Czarnogórze spełnił moje najśmielsze
marzenia; taniec w plenerze, kąpiel w lazurowym morzu wspaniała kuchnia
i niesamowite widoki (najcudowniejszy- fiord w Kotor). Gorąco zachęcam
do wybrania się w to magiczne miejsce.

Agnieszka Cichoń, Kozienice 


 

Jadę już trzeci raz w to cudowne miejsce. Warsztaty są świetnie zorganizowane i oferują stale coś interesującego. Tańce pod kierunkiem Rady to czysta przyjemność- patrzeć jak ona tańczy i samej nabierać tej gracji. Warto tam pojechać, aby z innej perspektywy spojrzeć na swoje życie. Polecam singielkom masaże Lomi lomi nui - ciało dostaje tam zastrzyk miłości bezwarunkowej i uzdrowienia. Z pozdrowieniami

Pakcyhiza z Sulęcina 


 

Po długiej podróży przywitała nas gorąca upalna noc. Następnego dnia zauroczyło nas krystalicznie czyste morze i piękne czarnogórskie widoki. Pobyt w Montenegro naładował nas pozytywną energią na cały najbliższy rok. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Anna i Mariusz G.


 

Pobyt w Montenegro to dla mnie niezapomniane przeżycie, to uczta dla ciała i ducha. Aktywny wypoczynek w rytmach orientalnej muzyki, profesjonalni instruktorzy, którzy dbają o komfort prowadzonych zajęć, a wszystko to w miejscu zachwycającym bogactwem przyrody, pięknymi plażami i słońcem. Każdy, kto choć raz brał udział w warsztatach w Montenegro, chce wracać do tego miejsca i ludzi gościnnych jak nigdzie indziej.

Marlena J. Warszawa


 

Serdecznie polecam te wakacje. Byłam w zeszłym roku (w tym roku też się wybieram) i było świetnie: przyjemnie, relaksująco, ciepło. Piękne krajobrazy i miejsce, wspaniały klimat , dobra organizacja i mnóstwo dobrej zabawy na warsztatach .
Pozdrawiam serdecznie,

Patrycja K. Przeźmierowo


 

Byłam parę razy w Czarnogórze na zajęciach tanecznych prowadzonych przez wspaniałą tancerkę, o pięknym imieniu Rada. Rada ma orientalną urodę i tańczy od szóstego roku życia.  

Taniec jest jej pasją i miłością, co w czasie trzygodzinnych codziennych zajęć można poczuć.

Miejscowość gdzie odbywają się zajęcia jest położona nad ciepłym morzem. Część zajęć odbywa się nad morzem, w domku na palach pokrytym strzechą. Szum fal, blask księżyca, muzyka i Rada w szerokiej kolorowej spódnicy, cóż dla nas kobiet może być piękniejsze?

Mogłabym dużo pisać o innych zajęciach, które się tam odbywają, o małej romantycznej kolejce, którą można pojechać do Budwy , uroczego miasteczka z wąskimi uliczkami, o zielonych kamieniach, o zatoce króla i królowej, o wyspie świętego Stefana..

Są to piękne przeżycia, z pozdrowieniami.

Olga W. z Bielska-Białej


 

Warsztaty w Montenegro to relaks:

- dla oczu spogladajac na wszechobecne czarnogórskie szczyty , 
- dla uszu słuchając uspokajajacego szumu fal,
- dla duszy tancząc na plaży i obcujac z niezwykłą tancerką -Radą.
I własnie dlatego dla mnie był to magiczny wyjazd, ktory polecam kazdemu kto kocha taniec i przyrodę :-)

Katarzyna Pakalnicka, Szczecin
 


 

Montenegro to miejsce magiczne pod wieloma względami. To taka "perełka adriatyckiego wybrzeża" z zabytkowymi miasteczkami, piękną przyrodą i lazurowym kolorem morza. To w tej pięknej scenerii, z dala od zgiełku, stresu odbywają się corocznie Wakacyjne Warsztaty Ruchu i Tańca, które serdecznie polecam tym wszyskim, którzy chcą poczuć radość płynącą z najbardziej kobiecych form tańca oraz ćwiczeń w rytm szumu morza. Czas spędzony w tym pięknym miejscu to czas pełny pozytywnych emocji, nauki, wypoczynku i wrażeń. To wszystko sprawia, że z wielką radością poraz kolejny pojadę do miejsca, w którym czuje się po prostu jak u siebie w domu.

Wioleta W.


 

     © Wszelkie Prawa Zastrzeżone